Rezultati konkursa za dodelu studentskih stipendija za jesenji semestar 2016/2017

Dragi studenti,

Ove godne smo umesto 25, dodelili 27 stipendija.

S obzirom da su dvoje kandidata iz grupacija visokih škola ispunili uslov (prosek preko 8,5), ostala jedna stipendija viška.

Sa druge strane na drugim grupacijama fakulteta prijavila su se tri studenta sa prosekom 10.00 za koje smo odlučili da dobiju stipendiju.

Spisak dobitinika stipendije možete pronaći ovde.

Molimo sve studente koji su dobili stipendiju da se što pre prijave na kurs:

1. Popunite online prijavu sa Vašim podacima (prilikom prijave, u napomeni navedite da ste dobili stipendiju)

2. Ukoliko imate predznanje, potrebno je da uradite Online test za određivanje nivoa poznavanja jezika

3. Administracija škole će Vas kontaktirati oko zakazivanja termina za usmeni deo testa i oko pružanja ostalih potrebnih informacija

Napomena:

Za sve studente koji su učestvovali na konkursu i imaju prosek ocena preko 8,5, a nisu dobili stipendiju, Kontext je omogućio popust od 30%. Cena kursa sa popustom je 110 evra. Molimo sve zainteresovane da izvrše online prijavu.

*Za sva dodatna pitanja vezana za proces rangiranja, pošaljite Email na adresu sanduchezaposhtu@gmail.com

Ukoliko imate bilo kakvu primedbu ili žalbu, molimo Vas da dođete u Balkansku 4, od 17.00 do 21.00, kada možete dobiti i uvid u kompletnu dokumentaciju.

**Za sva pitanja vezana sa proces upisa, pozovite nas na jedan od brojeva telefona: 011 65 65 700 ili 066.65.65.700