Jezičke salate u Mikser house-u

Škola Kontext je krajem marta organizovala jedan zanimljivi događaj za svoje polaznike i za sve koji su želeli da učestvuju. Reč je o događaju „Jezičke salate“, održanom u Mikser house-u, u saradnji sa studentskom organizacijom Erasmus. Polaznici škole Kontext, organizovani u osam različitih timova, su pravili osam nacionalnih salata Rusije, Nemačke, Francuske, Španije, Italije, Engleske, Švedske i naravno Srbije.

Moderator događaja je bio Filip Ćirić, poznati kuvar, uz čiju pomoć je svaki tim napravio i aranžirao slalatu. Našim polaznicima su pomagali i strani studenti iz zemalja čije jezike naši đaci uče, tako je ovo bila idealna prilika da đaci nauče po neku novu reč, kao i da razgovaraju na stranom jeziku. Timski rad je na kraju rezultirao, ukusnim i lepo serviranim salatama, koje su prisutni mogli da degustiraju.

Nadamo se da su se svi lepo proveli i saznali nešto novo.

Evo malo atmosfere sa samog događaja. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1099489206739644.1073741832.807730932582141&type=3

Do nekog sledećeg okupljanja...

Vaš Kontext