Pripreme za polaganje međunarodnih ispita TOEFL i IELTS

TOEFL, IELTS

Međunarodni jezički sertifikat jedini je neoboriv i neosporiv dokaz da posedujete određeno znanje jezika. Vaš budući poslodavac ili univerzitet na kome planirate da nastavite akademsku karijeru neće vam verovati na reč. Vaša diploma, vaša stručnost i vaš jezički sertifikat – dobitna kombinacija.

Tri koraka do uspeha

1. Precizna, besplatna online&F2F dijagnostika predznanja za sve ispite koji su Vam potrebni:
  • Podrazumeva obaveznu ulaznu  simulaciju ispita za koji želite da se pripremate
  • Omogućava da zajedno sagledamo gde se trenutno nalazite u odnosu na ono što treba da postignete i koliko je okvirno vremena je za to potrebno
  • Daje sve potrebne informacije za izradu detaljnog plana Vaše pripreme bilo da se nastava realizuje u grupi ili individualno

Ne zaboravite: DOBAR START JE POLA USPEHA!

1. Efikasna i zanimljiva  nastava
  • Kvalifikovani predavači, poznaju formate testova, kriterijume za ocenjivanje i tehnike rada na časovima koji Vas dovode do cilja.
  • Priprema za vrste i tipove zadataka koji se na ispitima javljaju, ne podrazumeva besomučan dril, već se polaznici se osposobljavaju da vide/uoče veze realnih, životnih situacija i određenih jezičkih zadatka, izbegavajući tipične ,,ispitne zamke'' koje su rezultat njihovih specifičnih dosadašnjih načina učenja (strah od pogreške i  strah od eksperimentisanja sa jezikom)
  • Program, termini, cene i uslovi plaćanja potpuno prilagođeni Vašim obavezama i mogućnostima.
  1. Permanentno praćenje napretka
  • Realizuje se kroz samoprocenu polaznika i procenu nastavnika.
  • Redovne simulacije delova, ili kompletnog testa, pored procene napretka, služe i za sticanje rutine i uklapanje u vremenski okvir ispita.
  • Stalan kontakt sa roditeljima mlađih polaznika podrazumeva ne samo puko izveštvanje o napretku, već kompletnu saradnju i cilju prevazilaženja eventualnih problema u procesu pripreme.

Za detaljnije informacije o pripremnom kursu i formatu TOEFL testa kliknite  ovde

Za detaljnije informacije o pripremnom kursu i formatu IELTS testa kliknite ovde

PROVERITE VAŠE JEZIČKE KOMPETENCIJE!

NA NAŠEM SAJTU MOŽETE BESPLATNO URADITI ONLINE SIMULACIJU ZA SLEDEĆE MEĐUNARODNE ISPITE:

TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE, ILEC, GOETHE ispite za nivoe od A1 do B2.

Početak kurseva

Imeđu 20.06. i 27.06.2016. godine.

Časovi

Termini održavanja nastave :  (8.00) 10.00; 11.45; 13.15; 15.00; 17.00; 18.45; 20.30

Radnim danima:  2x2, 3x2, 4x2 časa nedeljno.

Semestar od 56 časova traje od 7 do 14 nedelja.

Raspored časova se usklađuje sa obavezama polaznika.

Lokacije

Ovaj kurs je dostupan na našoj novoj lokaciji u ulici Vuka Karadžića 6, (ugao Vuka Karadžića i Knez Mihajlove, I sprat)

Cene

Cena pripremnog kursa za TOEFL i IELTS za letnj isemestar od 56 časova iznosi 180 (166 EUR zastudente). Plaćanje u 3 - 4 rate u dinarskoj protivrednosti. 10% popusta za uplatu u punom iznosu u toku prve dve nedelje od početka nastave.

Informacije i upis

Upis traje do 20.juna na lokaciji u ulici Vuka Karadžića 6

Kontaktirajte nas za sve dodatne informacije na

011 65 65 700ili  066 65 65 700 i 066 65 65 701