TOEFL ili IELTS, pitanje je sad!

Fakultetska diploma i znanje stranog jezika ponekad nisu dovoljni.

U današnje vreme je neophodno steći i međunarodni jezički sertifikat kao jedini neoborivi dokaz znanja stranog jezika kod inostranih poslodavaca i univerziteta.

U najpopularnije međunarodnarodne ispite svakako spadaju TOEFL i IELTS.

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će se u petak 13. oktobra 2017. godine u 18 časova u prostorijama škole Kontext održati radionica pod nazivom „TOEFL ili IELTS, pitanje je sad!”, koju organizuje Kontext u saradnji sa kompanijom Via Academica.

Učesnici će na radionici imati prilike da saznaju sve o ovim ispitima: koji je nivo znanja potreban za polaganje, koje su razlike između njih, kako početi pripreme, šta znače poeni i koje su strategije za polaganje.

Zbog veličine prostorije, broj učesnika je ograničen, te je potrebno prijaviti se na vreme. To možete učiniti OVDE.

Vidimo se!