Rezultati konkursa za dodelu studentskih stipendija za oktobar 2020

Dragi studenti,

nakon 575 stipendija koje smo dodelili u prethodnih deset godina i u ovom semestru smo dodelili 22stipendije za učenje stranih jezika, s obzirom da su se pojavili studenti koji u pojedinim grupacijama imaju isti broj poena.

Spisak dobitinika stipendije možete pronaći ovde.

Informacije

Molimo sve studente koji su dobili stipendiju da u periodu od 16 do 20 časova, najkasnije do četvrtka dostave dokumentaciju u papirnom obliku u Savez studenata Beograda, Balkanska 4 III sprat i da se što pre prijave na kurs:

1. Popunite online prijavu sa Vašim podacima (prilikom prijave, u napomeni navedite da ste dobili stipendiju)

2. Ukoliko imate predznanje, potrebno je da uradite Online test za određivanje nivoa poznavanja jezika

3. Administracija škole će Vas kontaktirati oko zakazivanja termina za usmeni deo testa i oko pružanja ostalih potrebnih informacija

Napomena:

Za sve studente sa prosekom preko 8,0 koji su učestvovali na konkursu, a nisu dobili stipendiju, Kontext je omogućio popust od 30%. Cena kursa od 56 školskih časova sa popustom je 110 evra za grupe od 6 do 10 polaznika, odnosno 136 za grupe od 3 do 5 polaznika. Papirna dokumentacija nije neophodna. Molimo sve zainteresovane da što pre izvrše online prijavu i urade online test.

*Za sva dodatna pitanja vezana za proces rangiranja, primedbe i žalbe, pošaljite email na adresu loncar.ssb@gmail.com

Uvid u kompletnu dokumentaciju konkursa možete dobiti u Balkanskoj 4/III 0d 17.00 do 21.00.