Rezultati konkursa za dodelu studentskih stipendija za oktobar 2019

Dragi studenti,

nakon 575 stipendija koje smo dodelili u prethodnih deset godina i u ovom semestru smo dodelili 20 stipendija za učenje stranih jezika.

Spisak dobitinika stipendije možete pronaći ovde.

Molimo sve studente koji su dobili stipendiju da se što pre prijave na kurs:

1. Popunite online prijavu sa Vašim podacima (prilikom prijave, u napomeni navedite da ste dobili stipendiju)

2. Ukoliko imate predznanje, potrebno je da uradite Online test za određivanje nivoa poznavanja jezika

3. Administracija škole će Vas kontaktirati oko zakazivanja termina za usmeni deo testa i oko pružanja ostalih potrebnih informacija

Napomena:

Za sve studente sa prosekom preko 8,5 koji su učestvovali na konkursu, a nisu dobili stipendiju, Kontext je omogućio popust od 30%. Cena kursa sa popustom je 110 evra. Molimo sve zainteresovane da što pre izvrše online prijavu.

*Za sva dodatna pitanja vezana za proces rangiranja, primedbe i žalbe, pošaljite email na adresu loncar.ssb@gmail.com

Uvid u kompletnu dokumentaciju konkursa možete dobiti u Balkanskoj 4/III d 17.00 do 21.00.