Andrea Đokić

Andrea Đokić

Za Kontext školu saznala sam slučajno preko interneta, odlučila sam da odem i da se raspitam. Ono što me je na početku prijatno iznenadilo je pristupačnost cena, pogotovo ako ste student (kao ja) i mogućnost plaćanja u više rata. Kada sam potom i krenula na  pripremu  CAE (koju sam kasnije uspešno i položila) naročito mi se svidelo to što su profesori uvek voljni da priskoče u pomoć i to neretko i izvan časova, što postoji velika dostupnost raznih učila, i, što je najvažnije, jako se trude da zaista i ostvarite zacrtane ciljeve.

Takođe, kao kandidat za polaganje Kembridž ispita imala sam veliki broj simulacija koje su mi na vreme pomogle da shvatim na kom aspektu jezika u tom trenutku treba najviše da radim i da na posletku položim CPE ispit.