Standardni poslovni kursevi

Sveprisutna potreba za poslovnom saradnjom sa inostranim partnerima, učestali odlasci u inostranstvo i mogućnost zaposlenja van zemlje zahtevaju širi opseg znanja i veština svakog pojedinca.

Naši standardni poslovni kursevi koncipirani su tako da pored razvoja jezičkih kompetencija i poslovnih veština podižu i vaš opšti jezički nivo i pripreme vas za polaganje poslovnih međunarodnih jezičkih sertifikata.

U nastavi se koriste originalni udžbenici koji nude primenjene programe u kontekstu vaših svakodnevnih poslovnih aktivnosti na različitim jezičkim nivoima. Prilagođavanje vašim individualnim potrebama se realizuje korišćenjem autentičnih materijala na času i kroz zadatke za samostalni rad kod kuće.

Oblasti pokrivene kursevima

• svakodnevna komunikacija
  • intervju za posao
  • pisanje CV-ja i motivacionog pisma
  • upoznavanje poslovnih partnera
  • pregovori
  • poslovni sastanci
  • poslovna prezentacija
  • telefoniranje
  • pisanje izveštaja
  • poslovna korespodencija
  • kulturološke razlike

O kursu

Dostupni jezici

engleski, nemački, ruski

Kome je kurs namenjen?

Pre svega zaposlenima, ali i studentima i nezaposlenima koji žele da uvećaju mogućnosti zaposlenja.

Kada kurs počinje?

Zimski semestar - 24.09.2018/29.10.2018. godine

Prolećni semester -  poslednja nedelja februara.

Letnji semester -  nema upisa/individualno/ u paru

Tačne informacije o upisu za školsku 2018/19 pogledajte ovde

Za kompanije po dogovoru.

Koji nivo predznanja je neophodan?

B1 – C2

Koliko traje jedan modul?

Od 4 do 32 časa u zavisnosti od predznanja i cilja polaznika.

Kako je nastava organizovana?

Termini održavanja nastave: 10.00; 11.45; 13.15; 15.00; 17.00; 18.45; 20.30

Radnim denima i vikendom: 2x2, 3x2 časa nedeljno, ili po dogovoru.

Raspored časova se usklađuje sa vašim obavezama.

Kako se nastava realizuje?

Po grupama od 6 do 10 polaznika, malim grupama od 3 do 5 polaznika, u paru ili kao individualna nastava.

Face2 Face, Online, Blended

Kakve su naše cene?

Naše cene jesu niske ali mi nismo „jeftina“ škola. Poštujući princip da pravo na dodatno obrazovanje pripada svakom čoveku, formirali smo minimalne moguće cene za naše kurseve.

Ne obećavamo da ćete jezik naučiti za 15 dana, niti sertifikate delimo svakome ko je izmirio dugove do prvog u mesecu. Mi ne kupujemo poverenje sitnicama, niti svoje polaznike guramo linijom manjeg otpora.

Ukazano poverenje pravdamo na drugi način. Olakšavamo vam tamo gde treba i gde to i očekujete – u efikasnom učenju jezika. Zato nas i birate!

Možda vam se naše cene učine preniskim, a možda i previsokim. Dođite na ogledni čas i proverite!