Spikodin - Lek protiv zavezanog jezika

Uputstvo za Spikodin® - Lek protiv zavezanog jezika

Pre upotrebe leka Spikodin® pažljivo pročitajte ovo uputstvo. Uputstvo sačuvajte. Možda ćete želeti da ga ponovo pročitate ili prosledite dalje.

Ovaj lek možete koristiti Vi, Vaša porodica i prijatelji. Namenjen je svim generacijama i podjednako dobro deluje na decu i odrasle.

1. Šta je lek Spikodin®  i kako se koristi

Spikodin® je lek iz grupe jeziko-razveziotika i trema-blokatora koji ima širu primenu u slučajevima:

- lakše, teže i akutne zavezanosti jezika

- sindroma „ ne znam, ne mogu ili ne umem da koristim strani jezik“

- manjka samopouzdanja pri javnim nastupima

- jezičke paralize uzrokovane strahom od greške

2. Šta treba znati pre uzimanja leka Spikodin®

S obzirom na to da je uzimanje jezičke anamneze i postavljanje prave dijagnoze od ključne važnosti za uspešan tretman, pre uzimanja leka Spikodin® potrebno je da obavite sledeće:

- samoprocenu vlastitog jezičkog znanja i potreba

- popunite online prijavu  i uradite dijagnostički test za određivanje jezičkog nivoa

- zakažete usmenu konsultaciju sa našim stručnim timom doktora, lekara i specijalista za jezike

Navedenim se određuje doza i način primene leka.

Prilikom primene leka Spikodin® potrudite se da budete:

- motivisani za rad

- otvoreni za nova znanja

- spremni na ozbiljno učenje kroz metodički razvijen jezički trening

Uticaj leka Spikodin® pri upravljanju vlastitom budućnošću

Redovno korišćenje leka Spikodin® jača Vaše komunikacione sposobnosti i veštine, a razvija i jezičku vitalnost potrebnu za dalje stručno usavršavanje i bolje zaposlenje.

Testovi eminentnog Cambridge University-a pokazali su u praksi da Spikodin® u znatnoj meri olakšava polaganje međunarodnih jezičkih ispita. Spikodin® je registrovan kod Cambridge Assessment English kao akreditovani pripremni centar.

Lek Spikodin® pomaže razvoju i jačanju veština čitanja, pisanja, razumevanja i konverzacije.

Uz lek Spikodin® se preporučuje uzimanje jake mentol bombone kako bi se grlo pročistilo, glasne žice oslobodile, a dobar jezik daleko odjeknuo.

Pre početka uzimanja leka, kao i tokom njegove primene  možete se u svakom trenutku posavetovati sa našim dežurnim lekarima, doktorima ili specijalistima za strane jezike.

DEŽURNI: Doktori, lekari i specijalisti

Više od 40 profesora i stranih predavača, dva teacher trainer-a za engleski i jedan za nemački jezik. Na zahtev dostupna i hitna pomoć.

3. Sastav leka Spikodin®

Aktivne supstance leka Spikodin® su:

• engleski
  • nemački
  • španski
  • ruski
  • švedski
  • norveški
  • francuski

... i još 20 stranih jezika

Uz esencijalne supstance:

• latinski
  • staroslovenski
  •  starogrčki

4. Pakovanje leka Spikodin®

Kursevi jezika dolaze u pakovanjima prilagođenim predznanju i uzrastu polaznika od početnog A1 do najnaprednijeg C2, prema standardima Saveta Evrope.

CEFR

Goethe  A2

Goethe  A1

5. Kako se upotrebljava lek Spikodin®

Lek Spikodin® se upotrebljava u velikoj (6-10) ili maloj (3-5) grupi, u paru sa partnerom/partnerkom ili individualno i to u obliku :

- opštih kurseva stranih jezika

- pripremnih kurseva za polaganje Cambridge ispita (FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS, TKT)

- pripremnih kurseva za polaganje IELTS i TOEFL ispita

- pripremnih kurseva za polaganje Goethe ispita

- pripremih kurseva za polaganje SWEDEX i TISUS ispita

- pripremnih kurseva za polaganje Norskprøve ispita

- opštih poslovnih kurseva

- specijalističkih kurseva za medicinare, ekonomiste, pravnike i inžinjere

Nastava se organizuje u jesenjem, prolećnom i letnjem periodu. Jezički tretman obično traje dva semestra (56 časova po semestru).

Preporučena nedeljna doza Spikodin®-a

Deca: 2 x 1 čas (1 čas – 45 minuta)

Odrasli: 2 ili 3x2 časa (1 čas – 45 minuta)

Neželjena dejstva

Neželjena dejstva nisu zabeležena.

Ako ste se predozirali časovima jezika, steći ćete više prijatelja i povećati šanse za bolji posao. Ukoliko niste uzeli dozu Spikodina® na vreme, kontaktirajte svog profesora jezika radi pravovremenog povećanja nedeljne doze.

6. Cena i način izdavanja

Spikodin® se izdaje na Vaš lični zahtev, kontaktiranjem proizvođača.

Cena po kojoj studenti mogu uživati ovaj izuzetan proizvod je 156 evra, a ostali to mogu učiniti po ceni od 180 evra. Kod nas nema diskriminacije tako da svi mogu plaćati u četiri rate.

Naš dežurni tim možete kontaktirati putem telefona 011/6565700 i 066/6565700 ili mail-a office@kontext.edu.rs.

PRIJAVITE SE! ČEKAMO VAS!