Pripreme za polaganje međunarodnih ispita

FCE, CAE, CPE  TOEFL, IELTS, GOETHE A1-C1

Međunarodni jezički sertifikat jedini je neoboriv i neosporiv dokaz da posedujete određeno znanje jezika. Vaš budući poslodavac ili univerzitet na kome planirate da nastavite akademsku karijeru neće vam verovati na reč. Vaša diploma, vaša stručnost i vaš jezički sertifikat – dobitna kombinacija.

Tri koraka do uspeha

1. Precizna, besplatna online F2F dijagnostika predznanja za sve ispite koji su Vam potrebni:
  • Podrazumeva obaveznu ulaznu simulaciju ispita za koji želite da se pripremate
  • Omogućava da zajedno sagledamo gde se trenutno nalazite u odnosu na ono što treba da postignete i koliko je okvirno vremena je za to potrebno
  • Daje sve potrebne informacije za izradu detaljnog plana Vaše pripreme bilo da se nastava realizuje u grupi ili individualno

Ne zaboravite: DOBAR START JE POLA USPEHA!

1. Efikasna i zanimljiva  nastava
  • Kvalifikovani predavači koji poznaju formate testova, kriterijume za ocenjivanje i tehnike rada na časovima koji Vas dovode do cilja.
  • Priprema za vrste i tipove zadataka koji se na ispitima javljaju, ne podrazumeva besomučan dril, već se polaznici se osposobljavaju da vide/uoče veze realnih, životnih situacija i određenih jezičkih zadatka, izbegavajući tipične ,,ispitne zamke'' koje su rezultat njihovih specifičnih dosadašnjih načina učenja (strah od pogreške i strah od eksperimentisanja sa jezikom)
  • Program, termini, cene i uslovi plaćanja potpuno prilagođeni Vašim obavezama i mogućnostima.
  1. Permanentno praćenje napretka
  • Realizuje se kroz samoprocenu polaznika i procenu nastavnika.
  • Redovne simulacije delova, ili kompletnog testa, pored procene napretka, služe i za sticanje rutine i uklapanje u vremenski okvir ispita.
  • Stalan kontakt sa roditeljima mlađih polaznika podrazumeva ne samo puko izveštvanje o napretku, već kompletnu saradnju i cilju prevazilaženja eventualnih problema u procesu pripreme.

Za detaljnije informacije o pripremnim kursevima za međunarodne ispite kliknite ovde

PROVERITE VAŠE JEZIČKE KOMPETENCIJE!

NA NAŠEM SAJTU MOŽETE BESPLATNO URADITI ONLINE SIMULACIJU ZA SLEDEĆE MEĐUNARODNE ISPITE:

FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, ILEC, GOETHE ispite za nivoe od A1 do B2.

Početak kurseva

Kursevi počinju od 25. oktobra 2021. godine.

Časovi

Termini održavanja nastave: (8.00) 10.00; 11.45; 13.15; 15.00; 17.00; 18.45; 20.30

Radnim danima:  2x2, 3x2 časa nedeljno.

Semestar od 56 časova traje od 10 do 14 nedelja.

Vikend kursevi:  2x2 subotom, broj časova u dogovoru sa polaznicima.

Raspored časova se usklađuje sa obavezama polaznika.

Lokacije

Nastava se odražava na dve lokacije:

Balkanska 4/III i online

Cene

Za studente cena jednog semestra od 56 školskih časova iznosi 180 eur za pripremne kurseve, 164 eur za opšte kurseve. Plaćanje je dinarskoj protivvrednosti na četiri rate.

Poštujući  proncip da pravo na alternativno obrazovanje pripada svakom čoveku, Kontekst je do sada  od svih referentnih škola stranih jezika u Beogradu imao najniže cene kurseva za pripremu beogradskih  studenata za polaganje sledećih ispita:

• Za engleski jezik: FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS, TOEFL
  • Nemački jezik: GOETHE A1 – C2

Informacije i upis

UPIS TRAJE DO 23. oktobra 2021. na lokaciji u ulici Balkanska 4/III

Kontaktirajte nas za sve dodatne informacije na

011 65 65 700, ili  066 65 65 700 i 066 65 65 701