Engleski

Upis je u toku!

Prijavite se ovde

„Svet je moja ostriga.“ - Vilijam Šekspir

Zašto učiti engleski jezik?

Zato što ga govori milijardu ljudi!

Engleski u brojkama:

1 od 7 ljudi na planeti govori engleski jezik.

80% informacija na svakom kompjuteru na svetu je na engleskom jeziku.

Samo 1000 engleskih reči koristi se za 90% svega napisanog na engleskom jeziku.

Nova reč u engleskom jeziku nastaje svakih 98 minuta.

Međunarodni jezički sertifikat jedini je pravi dokaz o Vašem znanju

Svaki srednjoškolac morao bi da se ozbiljno pozabavi sticanjem nekog od Cambridge ESOL međunarodnih jezičkih sertifikata koji važe ceo život.

Do kraja srednje škole najambiciozniji mogu dostići čak i najviši C2 nivo (polaganjem CPE ispita). Realno je položiti CAE  (C1 nivo), a bez problema FCE (B2 nivo) ispit.

Pored ESOL ispita prepoznatih u Evropi, studenti koji planiraju da obrazovanje nastave u Britaniji, Kanadi ili Australiji moraju steći IELST, neophodan sertifikat u ovim zemljama. Dok je za studiranje potreban akademski (IELTS academic), za potencijalno zaposlenje u ovim zemljama preopručuje se opšti (IELTS general) sertifikat, inače obavezan dokument za svakog ko želi da se preseli u Australiju.

S druge strane, mladi visokoobrazovani stručnjaci i doktoranti koji svoje karijere nastavljaju u SAD moraju imati TOEFL međunarodni jezički sertifikat, dok se za azijsko akademsko i profesionalno tržište vezuje TOEIC.

Za mlade preduzetnike i sve poslovne ljude, pored TOEIC ispita, tu su BEC i LCCI (ispiti Londonske privredne komore).

Što se tiče potencijalnog zaposlenja u stranim firmama u Srbiji, većina poslodavaca danas takođe zahteva validan dokaz o znanju engleskog jezika.

Organizacija nastave na kursevima engleskog jezika

Nastavu pohađate u grupama od 3-5 i 6-10 polaznika, individualno ili u paru.

Časovi su radnim danima, 2x2, 3x2, 4x2 ili 5x2 časa od 45 minuta nedeljno.
Raspored časova se usklađuje sa vašim obavezama.

Semestar od 56 časova traje od 7 do 14 nedelja.

Pohađanjem intenzivnog kursa od 3x2-5x2 časa nedeljno, svaki jezički nivo završavate srazmerno brže.

Termini upisa po lokacijama za prolećni semestar:

grad Beograd  Valjevo
Upsni rok traje do 25.02.2024. 17.02.2024.
Početak nastave 26.02.2024. 19.02.2024.

*Nastava engleskog jezika u Beogradu se realizuje u Balkanskoj 4/III.

Osim časova u našim prostorijama, postoji mogućnost online nastave.

Cene kurseva

NAZIV KURSA BROJ ČASOVA NEDELJNA DINAMIKA GRUPA 6-10 POLAZNIKA GRUPA 3-5 POLAZNIKA U PARU
UKUPNO BROJ RATA IZNOS RATE UKUPNO BROJ RATA IZNOS RATE PO ČASU I PO OSOBI
Opšti kurs za srednjoškolce i studente 56 2x90 min EUR 164 4 EUR 41 EUR 180 4 EUR 45 EUR 8
Opšti kurs za odrasle 56 2x90 min EUR 180 4 EUR 45 EUR 232 4 EUR 58 EUR 8
Međunarodni ispiti za srednjoškolce i studente 56 2x90 min EUR 180 4 EUR 45 EUR 180 4 EUR 45 EUR 10
Međunarodni ispiti za odrasle 56 2x90 min EUR 232 4 EUR 58 EUR 232 4 EUR 58 EUR 10

*Cene su izražene u evrima. Uplata se vrši u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate po prodajnom kursu Narodne banke Srbije.

Cena za pojedine jezike i kurseve može odstupati od cena navedenih u tabeli.

Plaćate u 3-4 rate u dinarskoj protivvrednosti. Za uplatu u punom iznosu u toku prve dve nedelje od početka nastave ostvarujete 10% popusta

*Cene su za čas od 45 minuta. Polaznici koji rade u paru plaćaju po 8.

Upis je u toku!

Prijavite se ovde

Dostupni kursevi

Korporativna obuka